zsnr1 szkola.pl
Zespół Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie

This site zsnr1.szkola.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have evaluated one page within the web site zsnr1.szkola.pl and found zero websites referencing zsnr1.szkola.pl.

ZSNR1.SZKOLA.PL RANKINGS

This site zsnr1.szkola.pl is seeing fluctuating quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for zsnr1.szkola.pl

Traffic ranking (by month) for zsnr1.szkola.pl

Traffic ranking by day of the week for zsnr1.szkola.pl

WHAT DOES ZSNR1.SZKOLA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of zsnr1.szkola.pl Mobile Screenshot of zsnr1.szkola.pl Tablet Screenshot of zsnr1.szkola.pl

ZSNR1.SZKOLA.PL HOST

We revealed that the main root page on zsnr1.szkola.pl took two thousand four hundred and thirty-eight milliseconds to download. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
94.152.192.139

I detected that zsnr1.szkola.pl is implementing the Apache os.

zsnr1.szkola.pl

Zespół Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie

This site had the following in the homepage, "Sport w roku szkolnym 2014 2015." Our analyzers noticed that the web site stated " Mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych oraz zajęciach gimnastycznych z elementami akrobatyki." The Website also stated " Zajęcia były prowadzone przez p. Żegnałek, ramach zajęć świetlicowych prowadzone. Uczniowie brali też udział w turniejach piłki nożnej organizowanych przez GOSIR II miejsce oraz przez KS Konstancin I miejsce. Wizyta w Centrum Sztuki Współczesnej." The website's header had szkoła as the most important keyword. It was followed by Konstancin-Jeziorna which isn't as highly ranked as szkoła.

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sokółce Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sokółce

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sokółce. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sokółce. Informacja dla Rodziców uczniów rozpoczynających od września 2015 r.

Dziennik elektroniczny - Logowanie Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu Gimnazjum nr 1, I Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu. Gimnazjum nr 1, I Liceum Ogólnokształcące. Podstawowe zasady bezpiecznego użytkowania systemu. Proszę podać login oraz e-mail, a na Twoją skrzynkę pocztową otrzymasz informacje jak postępować aby zresetować swoje hasło.