ursula.urszulanki szkola.pl

Platforma Edukacyjna URSULA

ZS Sióstr Urszulanek SJK. Platforma ma służyć jako pomoc w nauce oraz jako źródło dodatkowych materiałów dla uczniów liceum i technikum. Można znaleźć tu m.in. interaktywne ćwiczenia, informacje o maturze, niektóre karty pracy używane na lekcjach, zestawienia gramatyczne, fiszki do nauki słownictwa, wideoklipy z tekstami piosenek do uzupełnienia, fora, czaty i wiele innych, przydatnych rzeczy. Aby móc skorzystać z dostępnych materiałów należy się zarejestrować. Kursy w tej kategorii. Czas serwera - -.

This site ursula.urszulanki.szkola.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have evaluated three pages within the web site ursula.urszulanki.szkola.pl and found one website referencing ursula.urszulanki.szkola.pl.

URSULA.URSZULANKI.SZKOLA.PL RANKINGS

This site ursula.urszulanki.szkola.pl is seeing fluctuating quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for ursula.urszulanki.szkola.pl

Traffic ranking (by month) for ursula.urszulanki.szkola.pl

Traffic ranking by day of the week for ursula.urszulanki.szkola.pl

Aktualności - Zespół Szkół Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach

Zasady rekrutacji - liceum ogólnokształcące. Tak daleko a jednak tak blisko. Warsztaty gospel z Gospel Joy.

WHAT DOES URSULA.URSZULANKI.SZKOLA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of ursula.urszulanki.szkola.pl Mobile Screenshot of ursula.urszulanki.szkola.pl Tablet Screenshot of ursula.urszulanki.szkola.pl

URSULA.URSZULANKI.SZKOLA.PL HOST

We revealed that the main root page on ursula.urszulanki.szkola.pl took two thousand seven hundred and thirty-four milliseconds to download. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
79.96.48.178

I detected that ursula.urszulanki.szkola.pl is implementing the IdeaWebServer/v0.80 os.

Platforma Edukacyjna URSULA

This site had the following in the homepage, "Platforma ma służyć jako pomoc w nauce oraz jako źródło dodatkowych materiałów dla uczniów liceum i technikum." Our analyzers noticed that the web site stated " interaktywne ćwiczenia, informacje o maturze, niektóre karty pracy używane na lekcjach, zestawienia gramatyczne, fiszki do nauki słownictwa, wideoklipy z tekstami piosenek do uzupełnienia, fora, czaty i wiele innych, przydatnych rzeczy." The Website also stated " Aby móc skorzystać z dostępnych materiałów należy się zarejestrować."

yksiristikaksi

Tee näin niin saat elää. Mitä tarkoittaa kutsumus, on kysytty viime aikoina. Mä olen kysynyt ja puhunut ja hämmentynyt. Niin olen ajatellut, että kutsumus on jotain sellaista, mistä tykkää ja mitä tarvitaan.