I Liceum Ogólnokształcące

Wycieczki - Warsztaty przedmiotowe. Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł Brązowej Szkoły 2014. Pierwszy mecz ligowy klasy sportowej 1s z I LO, 17.10.2015. I LO klasa sportowa wygrało z MGOKiS Praszka 30 w setach 2517;2519;251. Dzień Edukacji Narodowej, 14.10.2015 r. Strone wykonał.

This site lo1.szkola.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have evaluated zero pages within the web site lo1.szkola.pl and found three websites referencing lo1.szkola.pl. We have acquired one mass network sites acquired by this website.

LO1.SZKOLA.PL RANKINGS

This site lo1.szkola.pl is seeing fluctuating quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for lo1.szkola.pl

Traffic ranking (by month) for lo1.szkola.pl

Traffic ranking by day of the week for lo1.szkola.pl

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Zdobywca Pucharu Polski 2014

Zawodniczka sekcji triathlon ZAKSA zajęła wysokie 3-cie miejsce w pierwszych w historii Polski zawodach z cyklu IRONMAN 70. Zmiany w systemie rozgrywek PlusLigi! .

WHAT DOES LO1.SZKOLA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of lo1.szkola.pl Mobile Screenshot of lo1.szkola.pl Tablet Screenshot of lo1.szkola.pl

LO1.SZKOLA.PL HOST

We revealed that the main root page on lo1.szkola.pl took one thousand two hundred and nineteen milliseconds to download. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
83.15.25.98

I detected that lo1.szkola.pl is implementing the Apache/2.2.16 (Debian) os.

I Liceum Ogólnokształcące

This site had the following in the homepage, "Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im." Our analyzers noticed that the web site stated " Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł Brązowej Szkoły 2014." The Website also stated " Pierwszy mecz ligowy klasy sportowej 1s z I LO, 17. I LO klasa sportowa wygrało z MGOKiS Praszka 30 w setach 2517;2519;251. Dzień Edukacji Narodowej, 14."

Nemezelés határok nélkül

Utóbbi alkotások, sok sok érdekes. Utóbbi alkotások, táskák, tokok, tolltartók. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer én is képes leszek valamit alkotni. Ami késik, nem múlik.

3. SbS osztály blogja

Napsütéses, vidám, élményekben gazdag, . Szombaton, a Múzeumok éjszakáján Zalán felolvasta saját meséjét, a Vadászlegyény. T a Haáz Rezső múzeum udvarán. Elérkezett a várva várt nap is, az évzáró napja. Mindenki ünnepélyesen felöltözve vonult iskolába. Elbúcsúztattuk a negyedikeseket, megtapsoltuk a műsorukat.

Blog de xx--the-twinsisters--xx - LE BLOG DE MISS VIVI - Skyrock.com

Abonne-toi à mon blog! Ben je croi ke ce blog touche a sa fin. Alor jvou donn rdv sur mn nouvo blog pr ceux ki veul continué de voir mé tof et tt. Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre.

Blog de 0Welcome-in-my-world - Welc0me in my W0rld - Skyrock.com

Abonne-toi à mon blog! La Chapelle St Ursin. Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre. Bon aller stop les connerie.

Blogue de 1xxx-lolo-xxx1 - Laurie - Skyrock.com

Abonne-toi à mon blog! Bienvenue sur mon blog. Bebe hip hop on est la.