Szkoła darmowa

darmowa szkoła dla dorosłych. Centrum Kształcenia Ustawicznego w Tarnowskich Górach

This site cku.szkola.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the more users).

CKU.SZKOLA.PL RANKINGS

This site cku.szkola.pl is seeing fluctuating quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for cku.szkola.pl

Traffic ranking (by month) for cku.szkola.pl

Traffic ranking by day of the week for cku.szkola.pl

WHAT DOES CKU.SZKOLA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of cku.szkola.pl Mobile Screenshot of cku.szkola.pl Tablet Screenshot of cku.szkola.pl

CKU.SZKOLA.PL HOST

We revealed that the main root page on cku.szkola.pl took one thousand six hundred and eighty-eight milliseconds to download. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
95.211.15.80

I detected that cku.szkola.pl is implementing the Apache os.

Szkoła darmowa

This site had the following in the homepage, "Polecamy Państwu nowy atrakcyjny kurs." Our analyzers noticed that the web site stated " Obecnie Huta Cynku Miasteczko Śląskie poszukuje pracowników i gwarantuje zatrudnienie." The Website also stated " My wychodzimy temu na przeciw i szkolimy w tym zawodzie. Zmiana konta bankowego Samorządu Słuchaczy. Od 1 grudnia 2014 r. Darowiznę na rzecz Samorządu Słuchaczy prosimy uiszczać. Przelewem na konto o numerze." The website's header had cku as the most important keyword. It was followed by CKU, szkoła darmowa, and Tarnowskie Góry which isn't as highly ranked as cku. The next words the site uses is TG. Tarnowskie was also included and could not be understood by search parsers.

Tarnowska Karta Miejska - SmodCMS

Witamy na stronie internetowej poświęconej Systemowi Tarnowskiej Karty Miejskiej. Docelowo strona ta zostanie zastąpiona Platformą E-usług. System Tarnowskiej Karty Miejskiej rozumiany jako całość. Punkt Obsługi Klienta - punkt przyjmujący wnioski o wydanie e-karty, wydający e-karty, obsługujący reklamacje oraz świadczący niektóre z usług funkcjonujących w ramach SKM.

eKonsultacje społeczne - eKonsultacje UM Tarnobrzeg

Witamy na stronach Platformy Konsultacji Społecznych. W tym miejscu możesz zapoznać się z projektami i opisami najważniejszych przedsięwzięć podejmowanych przez samorządowe władze Tarnobrzega oraz wypowiedzieć się na ich temat. Tematy poddawane pod dyskusję pojawiają się w postaci moderowanych wątków.

Fărâme de viaţă

Duminică, 25 decembrie 2011.

Strona główna

Aktualności Region IPA Tarnów

Zaproszenie na III Rajd Rowerowy Powitanie wiosny. Ten rajd wpisał się już na stałe w program imprez. Wszystkich chętnych członków IPA oraz ich rodzin i sympatyków serdecznie zapraszamy na POWITANIE WIOSNY- TOPIENIE MARZANNY . Aneta Pyrek KMP Tarnów pokój 308, tel. 14-80 lub 792787224 oraz kol. Młodzieży do 12 lat 65.